ورود | ثبت نام


10 ویدیو پلیر برتر اندروید


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

10 ویدیو پلیر برتر اندروید

با صفحات بزرگتر و با کیفیت تر و محتوای اچ دی بیشتر، شما بهتر از هر زمان دیگری می توانید تلفن همراه یا تبلت خود را به یک سینمای همراه تبدیل کنید. این حتی بهتر است چرا که معماری باز امدروید و بازار بزرگ آن به شما اجازه می دهد به آسانی ویدیو پلیر خود را با بهترین ویدیو پلیرهای دنیا عوض کنند و ویژگی هایی را که نیاز دارید دریافت کنید. اعم از نور و تنظیمات پیکر بندی بسیار زیادی که استفاده از پلیر ها را برایتان آسان می کند، حالا 10 ویدیو پلیر برتر اندروید را امروز معرفی می کنیم.
مرحله 1 - MX Player

10 ویدیو پلیر برتر اندروید

MX player یک ویدیو پلیر عالی است، با ترکیبی از سهولت استفاده و ویژگی های قدرتمند. این ویدیو پلیر از ضربات آرام و شدید منظم و زوم به صورت نیشگون پشتیبانی می کند. در حالی که ویژگی های این اپ هم نرم افزاری و هم سخت افزاری است از فرمت های بسیاری پشتیبانی می کند. کنترل زیرنویس، نسبت ابعاد تصویر و قفل کردن صفحه نمایش ویژگی هاییست که در نمای اصلی نمایان است درحالی که ترفندهای دیگر در منو پنهان شده است. MX player ممکن است به پک های کدک برای بعضی از دستگاه ها نیاز داشته باشد (به صورت خودکار برای نصب اسکن می کند). تبلیغات نیز در نرم افزار دیده می شود که با خریدن نسخه پولی غیر فعال می شود.
مرحله 2 - BSPlayer

10 ویدیو پلیر برتر اندروید

BSPlayer یک ویدیو پلیر نسبتا خوب است که دارای ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری بسیاری می باشد و از همه فرمت های معروف ویدیو پشتیبانی می کند. این ویدیو پلیر از حرکات دست پشتیبانی می کند و پوسته های بیشتری دارد و شما می توانید به دلخواه آنها را تغییر دهید. این پلیر همچنین از زیرنویس به خوبی زیرنویس های تعبیه شده در برخی فرمت ها مانند mkv پشتیبانی می کند. این اپ حتی می تواند فایل های زیرنویس مناسب را بصورت آنلاین پیدا کند. دیگر ویژگی عالی این اپ نمایشگر pop out است که می توانید با استفاده از آن در بالای بقیه اپ ها ویدیو مورد علاقه خود را تماشا کنید.
مرحله 3 - VPlayer

10 ویدیو پلیر برتر اندروید

VPlayer یکی دیگر از نام هاییست که بدرد کاربرانی می خورد که دنبال ویدیو پلیری all-in-one هستند که از ویژگی سخت افزاری پشتیبانی می کند و انواع مختلف فایل ویدیویی را رندر می کند. رابط کاربری VPlayer تا حدی در مقایسه با سایر پلیر ها نادر است، ولی MKV,MOV,MP4,AVI و تعدادی دیگر از فرمت ها را با کدک سخت افزاری برای MPEG-4, H.264/AVC and H.263 و طیف وسیع تری از کدک های نرم افزاری را پشتیبانی می کند. این نرم افزار همچنین تراک های چندتایی صدا، زییرنویس های داخلی و زیرنویس های خارجی و پخش ویدیو اینترنتی از طریق یوتیوب و ویمو را پشتیبانی می کند. نسخه آزمایشی این نرم افزار هفت روزه است و برای خرد شما باید 4.99 دلار بپردازید.
مرحله 4 - MoboPlayer

10 ویدیو پلیر برتر اندروید

دلخواه اندروید تاسیس شده است، MoboPlayer از انواع فرمت فایل های تصویری پشتیبانی می کند از جمله آنهایی که به طور معمول دستگاه شما از آن حمایت نمی کند، از طریق رمزگشایی نرم افزار. پشتیبانی از تراک های چندتایی صدا، زیرنویس (حتی چند زیرنویس باهم در یک صفحه)، مود مدیریت کتابخانه ای و ویژگی های دیگری که به شما خوش آمد می گویند. همچنین مود پنجره شناور نیز به شما اجازه می دهد تا در اپ های دیگر در حال نوشتن، کار کردن یا تماس گرفتن ویدیو هم ببینید.
مرحله 5 - VLC Beta

10 ویدیو پلیر برتر اندروید

VLC نسخه بتای خود را سال گذشته منتشر کرد و کم کم با گذشت زمان و دریافت بازخورد کاربران بهبود یافت. درست مانند نسخه دسک تاپ، نسخه اندروید این اپ نیز از بسیاری از انواع فرمت های ویدیویی پشتیبانی می کند، این اپ با ویژگی چند صدایی، پشتیبانی از زیرنویس و وجه تنظیم کامل می شود. با این حال، وضعیت بتا در این ویدیو پلیر حاکی از آن است که هنوز ویژگی های دیگری در حال ایجاد برای آن می باشد و ما نباید هنگام دیدن یک کرش یا باگ در این اپ چندان شگفت زده شویم.
مرحله 6 - RockPlayer 2

10 ویدیو پلیر برتر اندروید

RockPlayer 2 یک ویدیو پلیر و موزیک پلیر all-in-one قدرتمند است که با استفاده از یک رابط کاربری جالب باعث می شود تا یک رابط کاربری لمسی زیبا را تجربه کنیم. اقدامات متعددی ترسیم شده است که حرکات را کنترل می کند، مانند ضربات دو انگشتی، نیشگونی، سوایپ تک انگشتی و ضربه حرارتی در سراس صفحه نمایش. یکی دیگر از ویژگی های شسته رفته دیگر این اپ یک نوار کنترل با دکمه های قابل تنظیم است. Rock Player از بسیاری فرمت های محبوب مانند MP4 به FLV ، MPG ، AVI و MKV  و همچنین MP3 و فرمت های صداهای غیر حذفی از قبیل APE، FLAC و WAV پشتیبانی می کند.
مرحله 7 - GPlayer

10 ویدیو پلیر برتر اندروید

نقطه فروش Gplayer پشتیبانی آن از پنجره شناور برای مشاهده رسانه در حالی که اپ های دیگر روی صفحه اند. حالت پنجره ای Gplayer این قابلیت را دارد که بصورت چند پنجره ای باز باشد (اگرچه فقط یکی از پنجره ها صدا دار است) که این قابلیت به خوبی حالت تمام صفحه کار می کند. Gplayer از فایل های متعددی مانند mkc پشتیبانی می کند به علاوه زیرنویس های خارجی یا آنهایی که در ویدیو ساخته شده اند. با این حال دکمه های پلی بک اندازه کوچکی دارند در حالت تمام صفحه.
مرحله 8 - DicePlayer

10 ویدیو پلیر برتر اندروید

ویژگی های Dice Player یک رابط کاربری تمیز و تعدادی ویژگی پلی بک، از جمله پشتیبانی از شبکه و پخش به صورت پاپ آپ می باشد. یک نمایش زیبا با استفاده از ویژگی هایی مانند قفل صفحه نمایش، کنترل های پخش، کنترلر های سریع پخش، تراک های صدای چندتایی و پشتیبانی از زیرنویس، جهت های تنظیم و حتی همگام سازی زیرنویس ها در این ویدیو پلیر ممکن می شود. پشتیبانی از پخش شبکه ای به شما اجازه می دهد تا رسانه هایتان را از اشتراک گذاری فایل سامبا، FTP و غیره جابجا کنید که بسیار معرکه است اگر شما سرور زسانه ای یا شبکه خانگی خود را داشته باشید. 
مرحله 9 - mVideoPlayer

10 ویدیو پلیر برتر اندروید

mVideoPlayer یک ویدیو پلیر شسته رفته اندروید است که مشخصه آن مدیریت کابخانه های رسانه ای است. mVideoPlayer رسانه های شما را اسکن می کند و به صورت اتوماتیک پوسترها و اطلاعات فیلم ها و نمایش های تلویزیونی لود شده شما را دانلود می کند. این اپ حتی شامل  ویژگی جستجوی زیرنویس ها توسط سایت OpenSubtitles.org می شود. علاوه بر کتابخانه رسانه ای بسیار دقیق، mVideoPlayer شامل پشتیبانی از زیرنویس ها و بوکمارک ها می شود. ضعف عمده mVideoPlayer اینست که وابسته با فایل های رسانه ای می باشد که دستگاه شما می تواند آنرا پخش کند یعنی اگر یک فایلی را دستگاه شما نتواند پخش کند انتظار نداشته باشید که mVideoPlayer آنرا برایتان نمایش دهد.
مرحله 10 - Archos Video Player

10 ویدیو پلیر برتر اندروید

آرکاس تنها سخت افزار برای اندروید نمی سازد، این شرکت همچنین یک اپ ویدیو پلیر قدرتمند نیز به میدان فرستاده است. Archos Video Player از پخش سخت افزاری و فرمت ها و دستگاه های متعددی پشتیبانی می کند و همراه شده است با تعدادی ویژگی پیشرفته. شما در این اپ پشتیبانی از پخش شبکه ای، پشتیبانی از زیرنویس و زیرنویس دانلودر، بازیابی نمایش ها و فیلم ها، جزئیات فیلم ها، پوستر فیلم ها و یک نمای بصری کتابخانه ای را پیدا خواهید کرد. اگر شما می خواهید یک نمای زیبای کتابخانه ای و جابجایی عالی برای فایل های خود داشته باشید Archos Video Player را امتحان کنید.


نظرات (0)درباره کاردستی
توسط : سینا حسن زاده
0

  • تاریخ ارسال1393/06/16
  • بازدید1966
  • پسند ها1

درباره من: عاشق وبلاگ نویسی و فوتبال هستم؛ بارسلونا تیم مورد علاقه من است. چند روزی بیشتر نیست که کار فریلنسری (آزادکاری) رو شروع کردم البته در کنار وبلاگ نویسی! فکر نکنم توی نویسندگی چیزی کم داشته باشم البته از خودم تعریف نمی کنم و امیدوارم از نوشته های من حقیر لذت ببرید.خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت