ورود | ثبت نام


نصب تلفن روی صندلی هواپیما


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

نصب تلفن روی صندلی هواپیما


زمانی که برای یک سفر کاری با هواپیمای یک شرکت هوایی کم هزینه سفر می کردم، از آنجایی که در طول پرواز هیچ نوع سرگرمی نداشتم پرواز برای من بسیار خسته کننده شده بود! در نهایت من توانستم از بعضی وسایل در هواپیما استفاده کنم که باعث ارتقای شرایط صندلی می شد و قابلیت تماشای صفحه ی نمایش را بوجود می آورد. این کاردستی کلا رایگان است و کمتر از 5 دقیقه زمان می برد تا تمام شود.

مرحله 1 -

نصب تلفن روی صندلی هواپیما
نصب تلفن روی صندلی هواپیمااز کیسه هایی که در جیب صندلی جلوی شما قرار گرفته است، 3 عدد بردارید و قطعه ی فلزی انعطاف پذیر پشت آن را جدا کنید. برای این منظور می توانید از مهماندار بخواهید کیسه های بیشتری به شما بدهد و یا از مسافرهای مجاور خود خواهش کنید کیسه ها را به شما قرض بدهند. دو تا از این قطعه های فلزی به عنوان پایه ی موبایل شما عمل می کنند و مورد سوم قسمت بالایی گوشی شما را نگه می دارد تا از برگشتن و افتادن آن جلوگیری شود.

مرحله 2 -

نصب تلفن روی صندلی هواپیما
نصب تلفن روی صندلی هواپیماقسمت های بالای سیستم باز و بسته کردن میز جلویتان را که برای نصب گوشی، روی صندلی جلوی شما مناسب هستند، ارزیابی کنید. بسته به طرحی که صندلی هواپیمای شما دارد، دو تا از قطعات فلزی را به شکل Z  خم کنید و قطعه ی  آخر را به شکل یک J  بلند درست کنید. قطعه ی Z شکل می بایست عمقی بیشتر از ضخامت موبایل شما داشته باشد.

یک شکاف، فاصله یا شیار مناسب روی سیستم باز و بسته کردن میز جلویتان پیدا کنید. بعد از اتصال، مطمئن شوید که قطعات انعطاف پذیر محکم باشند و نیفتند. قطعه ی   Jشکل ، برای نگه داشتن قسمت بالایی گوشی در نظر گرفته شده است.  ممکن است در تصایر دیده نشود اما من انتهای این قطعه را در شکاف تنگ بین پارچه و سیستم بازوبست میز، جا دادم.

مرحله 3 -

نصب تلفن روی صندلی هواپیما
نصب تلفن روی صندلی هواپیماگوشی خود را نصب کنید، هدفون را در گوشهایتان بگذارید و یک فیلم تماشا کنید. J این گوشی به طرز شگفت انگیزی در تمام طول پرواز حتی هنگام لرزش ها، محکم ماند و این اتصالات به خوبی آن را نگه داشت! این کاردستی زمانی که صندلی جلوی شما در حالت قائم باشد و نخوابیده باشد، قابل ساخت و استفاده است. در غیر این صورت زاویه ی دید مختل خواهد شد.
منبع


نظرات (0)


خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت