ورود | ثبت نام


اسپری ای که در همه حالات درست کار می کند!


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

اسپری ای که در همه حالات درست کار می کند!

شیشه های اسپری، یکی از نیاز های همیشگی خانه و خانواده هستند. چه بخواهید به گل ها و گیاهان آب بدهید و چه شیشه تان را تمیز کنید، آن ها همیشه مفید بوده و هستند. اما این وسایل بسیار مفید یک محدودیت اعصاب خورد کن نیز دارند. شما نمی توانید اسپری ها را در حالات و موقعیت خاصی و به طور زاویه دار استفاده کنید. اگر بخواهید اسپری را کج بگیرید، نتیجه توقف کار یا نرسیدن مایع به لوله درون شیشه اسپری است.

در این کاردستی شما با سنگین کردن لوله و جایگزینی این لوله سبک و انعطاف پذیر با چیزی که بسیار سنگین تر باشد، می توانید این مشکل را رفع کنید زیرا لوله همیشه پایین رفته و درون آب فرو می رود. این کاردستی به شما کمک میکند تا این مشکل را بدون هیچ هزینه ای رفع کنید.
مرحله 1 - مواد مورد نیاز

اسپری ای که در همه حالات درست کار می کند!

یک شیشه اسپری

یک لوله انعطاف پذیر با قطر درونی 1.8

قیچی

چسب

5 عدد مهره ضدزنگ و استیل
مرحله 2 - بریدن لوله

اسپری ای که در همه حالات درست کار می کند!

لوله اسپری رو ببرید، تمام لوله به جز سه سانتی متر از بالا، باید بریده بشه. [تصویر اول] سپس حدود یک سه سانتی متر بیشتر از لوله اصلی رو که بریدید یعنی در حدود 5 تا 6 سانتی متر، رو روی لوله انعطاف پذیر علامت بذارید و به همون اندازه کوتاهش کنید.
مرحله 3 - فرو بردن دو لوله درون هم

اسپری ای که در همه حالات درست کار می کند!
اسپری ای که در همه حالات درست کار می کند!

معمولا لوله های مکشِ خود اسپری دارای قطر درونی 1.8 تا 3.6 می باشد که اگر لوله خارجی شما 1.8 قطر داشته باشد بدون نیاز به هیچ چسبی می توانند درون هم چفت شوند. دو لوله را درون هم چفت کنید.اگر دیدید که در هم محکم نیستند بوسیله چسب آنها را محکم کنید. اطمینان حاصل کنید که دو لوله خشک و تمیز هستند و سپس ذره ای چسب بریزید و با حرکت دادن لوله ها آن را پخش کنید.
مرحله 4 - گذاشتن مهره ها در انتهای لوله

اسپری ای که در همه حالات درست کار می کند!

آخرین مرحله گذاشتن مهره ها در انتهای لوله است. من انتخاب کردم که از مهره ای با قطر 1.4 استفاده کنم تا کاملا درون لوله بره و محکم بشه.  برای این که این مهره ها زنگ نزه، شما باید از مهره های استیل استفاده کنید اما اگر از آهنی استفاده می کنید سعی کنید بعد از هر استفده اون رو خشک کنید، یا مدتی بعد از اینکه زنگ زد تعویضش کنید! کاری نمیتونید انجام بدید تا زنگ نزنه!

تعداد مهره ها به شما بستگی داره، باید ببینید با چند مهره لوله اونقدر سنگین میشه که با چرخوندن شیشه باز سر جای خودش بمونه و آب رو به لوله برسونه. نحوه گذاشتن مهره ها به این صورته که شما باید یکی یکی مهره هارو دقیقا به انتهای لوله اضافه کنید و بعد سنگینی و قدرتش رو بسنجید و ببینید چند مهره نیاز دارید در نمونه من از 5 مهره استفاده کردم.
مرحله 5 - پایان کار

اسپری ای که در همه حالات درست کار می کند!

در نهایت اسپری را با آب و یا هر مایعی پر کنید و آن را به هر حالتی که دوست دارید نگه دارید، متوجه می شید که لوله از جاش تکون نمیخوره و شما میتونید همچنان به کارتون ادامه بدید.


نظرات (0)


خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت