ورود | ثبت نام


آویز گل کاغذی تزئینی برای مهمانی ها


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

آویز گل کاغذی تزئینی برای مهمانی ها

این کاردستی با کاغذ کشی درست میشه. از این گل ها میتونید برای تزئین کردن خونه موقع مهمونی یا جشن برای بچه ها استفاده کنید و اونها رو از دیوار و یا سقف خونه آویزون کنید. :)

مرحله 1 - وسایلی که نیاز دارید

• کاغذ کشی (در رنگ های دلخواه)

• چند رشته نخ

• خط کش

• قیچی
مرحله 2 -

آویز گل کاغذی تزئینی برای مهمانی ها

اول 8 تا لایه از کاغذ رو روی همدیگه قرار بدید. سعی کنید که دقیقاً رو همدیگه قرار گرفته باشن و لبه ی هیچکدوم از بقیه بیرون نزده باشه. برای یکدست و مرتب شدن کار پیشنهاد میکنم که آکاردئونی تا بزنید. :) منظورم اینه که سری اول به هر میزان دلخواهی که میخواید تا بزنید. سری دوم، به اندازه ی عرض سری اول و همینطور تا آخر کار ادامه بدید. اینطوری عرض هر سری کاملاً با دقت اندازه گرفته میشه و در نتیجه با همدیگه مساوی هستن.
مرحله 3 -

آویز گل کاغذی تزئینی برای مهمانی ها

وقتی تا زدن تون تموم شد، با خط کش طول کارتون رو اندازه بگیرید و وسطش رو پیدا کنید. حالا از همین نقطه با یک رشته نخ اون رو محکم ببندید. سعی کنید دنباله ی نخ تون بلند باشه و زیاد بیاد. ازش برای آویزون کردن گل استفاده میکنیم. :(
مرحله 4 -

آویز گل کاغذی تزئینی برای مهمانی ها

حالا یه قیچی تیز و بزرگ (که قدرت بریدن چند لایه کاغذ رو داشته باشه) بردارید و هر دو انتهای کارتون رو روی هم بذارید و به صورت منحنی و یا نوک تیز برش بزنید. اگه دیدید قیچی تون قدرت برید ن چنین ضخامتی از کاغذ رو نداره، میتونید دو لبه ی انتهایی رو جداگونه برش بزنید. (دلیل اینکه گفتیم به صورت همزمان برش بزنید این بود که اونطوری یکدست تر میشه.
مرحله 5 -

حالا شروع کنید به باز کردن و کشیدن کاغذ ها تا کارتون بعد پیدا کنه. فقط حواستون باشه که خیلی محکم کاغذها رو نکشید چون نازکن و ممکنه پاره بشن. خب دیگه! کار تموم شد. من از رنگ سبز استفاده کردم، اما شما می تونید از هر رنگ دلخواهی استفاده کنید. حالا میتونید برای مهمونی ها اون رو به دیوار یا سقف خوته تون وصل کنید. :)


نظرات (0)


خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت