ورود | ثبت نام


جا رسیدی!


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

جا رسیدی!

سرگرمی و عملکرد یک ترکیب بسیار عالی است. به همین منظور تصمیم گرفتم تا ایجاد یک "کارِ دستی" به امور مالی ام کمی نظم دهم و همه رسید هایم را طبقه بندی شده در جایی نگه داری کنم. این کار میتواند بسیار پر سود باشد برای زمان هایی که ممکن است شما به رسید ها و یا صورتحساب هایتان احتیاج پیدا کنید. اینگونه امور مالی تان را بسیار بهتر از پیش مدیریت می کنید.
مرحله 1 - آماده سازی کاغذ ها

فایل الگو رو از اینجا  دانلود کنید از اون پرینت بگیرید.

من 5 بار از این الگو پرینت گرفتم تا بوسیه اون 5 طبقه برای رسید هام بوجود بیارم. الگو ها رو یکی یکی با خطوطی که نشون داده شده ببرید. به هیچ خطوط خط چین رو نبرید چون این خطوط بعدا تا زده می شن.


مرحله 2 - چین دار کردن خطوط خط چین

جا رسیدی!

در این مرحله برای اینکه راحت تر تا بزنید، بهتره بوسیله یک خط کش و نوک قیچی روی خط چین ها حرکت کنید تا برای تا زدن آماده بشن.
مرحله 3 - تا زدن الگو

جا رسیدی!

الگو رو همانگونه که در تصویر می بینید تا بزنید.
مرحله 4 - چسابندن الگو

جا رسیدی!
جا رسیدی!

بعد از تا زدن خطوطی خط چین بودند، حال نوبت آن است که برای محکم کاری آن ها را بهم بچسبانیم. بوسیله چسب آبی این کار رو انجام بدید.
مرحله 5 - چسباندن الگو ها به هم

جا رسیدی!
جا رسیدی!

همه الگو ها رو همانند تصویر به یکدیگر بچسبانید.  در این زمان است که شما باید تصمیم بگیرید چند طبقه نیاز دارید. من از 5 الگو استفاده کردم و در نتیجه 5 الگوی تا خورده و سپس با چسب محکم شده، را روی سر هم می چسبانم.
مرحله 6 - درست کردن کاور

جا رسیدی!

کاور طبقه بندی ما از یک جعبه کفش قدیمی درست شده با ضخامت تقریبا 2 میلی متر. طول اون 16 سانتی متر هست و عرض اون در قسمت کناری 11 سانتی متر و در مرکز 2 سانتی متر هست. اگر به تصویر نگاه کنید متوجه می شید.

کاور از سه بخش تشکیل شده؛ بخش اول و سوم دارای طول 1 و عرض 11 هستند. و بخش وسطی هم با طول 16 و عرض 2 در بین این ها قرار می گیره. همانند تصویر این سه بخش رو بوسیله چسب نواری که با دوام باشه بهم بچسبونید. به طوری که بخش وسطی که عرض 2 سانتی متر داشت بعد از اتمام کار به قطر کاور یا جلد کتاب [همان جا رسیدی] تبدیل شود.
مرحله 7 - کاور را بر روی طبقه ها بچسبانید

جا رسیدی!
جا رسیدی!

کاوری که ایجاد کردید رو بر روی طبقه ها بچسبانید. کاور رو با استفاده از چسب کافی طوری روی طبقه بندی ها قرار بدید که چند میلی متر در اطراف آن فاصله وجود داشته باشد.
مرحله 8 - ساخت جا رسیدی به پایان رسید!

جا رسیدی!
جا رسیدی!

شما اکنون یک جا رسیدی برای طبقه بندی رسید هاتون و منظم کردن امور مالی تون ایجاد کردید.


نظرات (0)


خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت