ورود | ثبت نام


کیف کوچک نمدی برای آیفون


دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

کیف کوچک نمدی برای آیفون
کیف کوچک نمدی برای آیفون
کیف کوچک نمدی برای آیفون

کیف کوچک نمدی برای آیفون
کیف کوچک نمدی برای آیفون
کیف کوچک نمدی برای آیفون
کیف کوچک نمدی برای آیفون

برای درست کردن این کاردستی زیبا نیاز به مهارت خاصی ندارین، فقط کافیه دوخت دندون موشی بلد باشین.

من دو تا مستطیل از نمد به اندازه 9 در 3.5 اینچ بریدم. من از این دورنگ  استفاده کردم که توی شکل می بینید.طرح گل رو روی نمد بکشین و با قیچی ببرین.گلها رو می تونید 3 پر یا بیشتر بکشین. حالا چند رنگ نخ کوبلن می خواین.با دوخت دندون موشی و نخ کوبلن 6 رشته(6 رشته نخ) گلها رو به نمد وصل کنین. حواستون باشه می خواین چطور نمد رو تا بزنین تا گلها همون جایی که دوست دارن بیفتن. چند تا گل رو با اندازه های مختلف مثل شکل روی هم بذارید و بدوزید. من عمداً بهضیاشونو یک کم کج میذارم. از سوزن گلدوزی شماره 18 تا 22 استفاده کنین، این سوزن درشته. 
برای درست کردن کیف، یه برش با تیغ مثل شکل روی نمد بزنین(تقریباً وسط نمد می افته و 1.4 اینچ از کناره ها فاصله داره. این جاییه که آیفونتون رو می ذارید. دور شکاف رو دندون موشی بزنین. من بعضی وقتها از 4 تا رشته نخ کوبلن استفاده می کنم برای این قسمت.
حالا دو تا نمد رو روی هم بذارید و سوزن ته گرد بزنید، دقت کنین که گلها به روی کار بیفته.حالا دور کار رو با دندون موشی بدوزین.آیفون رو توی کیف بذارید و تاش بزنید.برای بستن اون می تونین از دکمه یا چسب ولکرو یا چیزهای دیگه استفاده کنید.


نظرات (1)


خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت