ورود | ثبت نام


10 اپ برتر برای گوشی های روت شده


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

ما می دانیک بسیاری از مردم گوشی های خود را روت کرده اند، اما فقط با تجربه ها می دانند بعد از آن باید چکار کنند. البته بیشتر آنها هم فقط برای پشتیبان گیری از برنامه ها استفاده می کنند، اما مجموعه کثیری از برنامه های عالی برای دستگاه های روت شده وجود دارد. اینجا ما نگاهی به 10 اپ برتر گوشی های روت شده می اندازیم. 
مرحله 1 - 10 Full!Screen

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

شماره 10 لیست ما Full!Scrren نام دارد. این اپ کلیدهای لمسی پایین دستگاه شما و ناتیفیکیشن آنرا از بین می برد. دلیل این امر ساده است. بدون این کلیدهای لمسی برگشت و هوم در پایین صفحه، صفحه نمایش گلکسی نکسوس 4.65 اینچ است. اما با استفاده از کلیدهای لمسی و استاتوس بار صفحه نمایش این گوشی به نزدیک 4.3 اینچ می رسد. این اپ فضای بیشتری به شما هدیه می دهد.


وقتی که آنرا فعال کنید، همه چیز ناپدید می شود و یک دکمه بازگشت پایین سمت چپ و یک دکمه خانه پایین سمت راست گوشیتان سبز می شود. هر دوی این کلیدها می توانند به چند راه سفارش سازی شوند. شما می توانید یک منوی دایره ای، حرکات سوایپ، عملکردهای فشار طولانی و هر چیز را نیاز دارید، به این دو دکمه اضافه کنید تا از شر دو نوار بار بالا و پایین راحت شوید.
مرحله 2 - 9 Goo Manager

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

نرم افزار بعدی، نرم افزار رسمی شرکت Goo.im به نام Goo Manager است. این اپ راهیست برای دانلود هر چیزی که در goo.im پیدا کرده اید. زابط کاربری این اپ بسیار ساده است و می تواند به شما کمک کند فایل های زیادی را پیدا کنید که قبلا مجبور بودید از گوگل سرچ برای پیدا کرنشان استفاده کنید. 


برخی نمونه ها عبارتند از دانلود رام های مختلف و نرم افزارهای گوگل برای دستگاه شما. شما همچنین اگر نیاز به رام سفارشی دارید، می توانید از آن برای نصب ریکاوری TWRP  استفاده کنید، و از آن استفاده کنید برای ریبوت ریکاوری و فلش کردن رام ها بدون استفاده از ریکاوری.
مرحله 3 - 8 Tasker

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

هشتمین برنامه در لیست ما، یک برنامه بسیار کاربردی برای روت به نام Tasker است. این اپ قدرتمند می تواند کاری کند تا گوشیتان هر چه در هر کجا نیاز دارید انجام دهد. این یک توضیح مبهم است اما این اپ واقعا می توانید کاری کند تا گوشیتان از پس هر کاری برآید.


خب این اپ چطور کار می کند؟ شما یک وظیفه ایجاد می کنید و بعد تعریف می کنید که این وظیفه چه کاری انجام دهد. توصیه می شود قبل از اقدام توصیه می شود پرسش های متداول آنلاین را بخوانید. ویژگی سرگرم کننده بعدی Tasker افزودنی های این اپ هستش مانند افزونه NFC که می تواند کاری کند تا NFC بر طبق میل شما رفتار کند.
مرحله 4 - 7 Juice Defender Ultimate

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده
10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

صحبت از برنامه های مناسب گوشی های روت شده که می شد به این معناست که گوشی شما می تواند کارهای بزرگی انجام دهد. هفتمین اپ در لیست کوچک ما Juice Defender Ultimate است که یک اپ مدیریت باتری است. این اپ می تواند ساعت های ارزشمندی را برای شما حفظ کند.

این کار با افزایش سزعت اتصال شما صورت می گیرد. کاربران گوشی های روت شده می توانند علاوه بر این سرعت CPU دستگاه خود را نیز افزایش دهند البته با دستکاری تنظیمات آن. وقتی همه چیز هماهنگ شده باشد، Juice Defender Ultimate می تواند باتری شما را حفظ کند و بدانید که میلیون ها نفر از این اپ استفاده می کنند.
مرحله 5 - 6 Rom Manager

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

شماره 6 می تواند میراث اندرویدی باشد. این Rom Manager است که سالهاست بهترین راه برای نصب ریکاوری ClockworkMod می باشد. Rom Manager دارای چند ویژگی است و استفاده از آن آسان است. در بیشتر لیست ها این اپ یکی از اپ های ضروری برای دستگاه های روت شده است.

خب اینجا تعدادی از کارهایی است که شما می توانید با Rom Manager انجام دهید. نوجه داشته باشید که بسیاری از این ویژگی ها نیاز به نسخه پیشرفته این اپ دارد. شما می توانید رام های مخنلفی برای دستگاهتان جستجو کنید، ریکاوری ClockworkMod را فلش کنید، با یک هزینه صوری، ریکاوری لمسی ClockworkMod، ایجاد پشتیبان گیری Nandroid و غیره.
مرحله 6 - 5 Superuser

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

اپ بعدی در لیست ما اپ Superuser است که توسط Koushik Dutta ساخته شده است، کسی که توسعه دهنده ششمین اپ ما هم است،Superuser.Rom Manager یک اپ اساسی است که به معنای واقعی کلمه همه کاربران دستگاه های روت شده باید داشته باشند. این اپ بسیار ساده عمل می کند اما هدف مهمی دارد. این اپ دروازه ایست برای دسترسی به اپ هایی که به روت نیاز دارند.

خب حالا این اپ و اپ های مشابه آن چه هستند و چه کاری انجام می دهند؟ وقتی شما یک اپ با قابلیت روت را باز می کنید صفحه ای بصورت نمادین باز می شود که از شما میپرسد آیا این اپ به روت دسترسی داشته باشد یا نه؟ این اپ در عرصه عمل است. با این اپ هم با درخواست دسترسی به روت اپ های دیگر موافقت می کند و هم آنرا رد می کند. با این اپ شما می توانید تم ها را عوض کنید، لاگ ها را نگه دارید و دسترسی به روت را برای همه اپ هایی که نیاز دارند خاموش یا روشن کنند.
مرحله 7 - 4 Rom Toolbox Pro

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

چهارمین اپ لیست ما Rom Toolbox Pro است. این یکی از معدود ابزارهای همه در یکی و کامل برای کاربران روت است. این اپ دسته ای از ویژگی ها را دارد که برای همه کاربران روت کاربردی است و این حتی به سبک اندروید هم طراحی شده است. این به این معناست که همه شما طرفداران #holoyolo آن را درک خواهید کرد.

همچنین چیزهای زیادی وجود دارد که این اپ می تواند انجام دهد و ما در اینجا زمان محدودی داریم و من ویژگی های برجسته آن را برایتان می گویم. با این اپ شما می توانید رام دانلود کنید، ریکاوری نصب کنید، اپلیکیشن هایتان را مدیریت کنید و ... . تعدادی دیگر نیز برای کاربران پیشرفته تر می باشد. با نصب این اپ شما یک اپ ارزشمند برای تمام کاربران روت خواهید داشت.
مرحله 8 - 3 Greenify

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

ما رسیدیم به سومین اپ برتر مان و این برای اولین بار است که این اپ در لیست ما قرار می گیرد و واقعا اپی است که هر کاربر روتی باید آن را داشته باشد. بعضی مواقع اپ هایی هستند که خودکار شروع به کار می کنند و شما کسی هستید که از این مسئله رنج می برید. اپ ها می توانند دستگاهرا بیدار کنند، باتری را تخلیه کنند و باعث انواع و اقسام مشکلات شوند. Greenify همه این ها را برطرف می کند.

خب حالا این اپ چطور کار می کند؟ این اپ برنامه هایتان را آنالیز می کند و به شما می گوید کدامشان در حال اجرا هستند، به تازگی اجرا شده اند و چند دفعه اجرا شده اند. از این اطلاعات استفاده کنید و اپ ها را در مود Hibernate بگذارید جایی که اپ ها در آن فقط زمانی کار می کنند که واقعا شما از آنها استفاده بکنید. این میتونه ساعت هایی از عمر باتری برایتان حفظ کند و بطور موثری مشکلات طولانی مدت اپ های خودسر را حل می کند.
مرحله 9 - 2 Root Explorer

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

طرفداران طولانی مدت ما در یوتیوب احتمالا ناراحت هستند که چرا اینقدر درباره Root Explorer صحبت می کنیم. این تقصیر من نیست این اپ در بسیاری از مقوله ها جذاب است. Root Explorer از دسترسی روت استفاده می کند برای جستجوی فایل ها در تمام دستگاه شما.

برای کاربران روت، این یک کار ضروری است. مجموعه ای از فعالیت ها وجود دارد که نیاز دارند تا ریشه یا همان Root دستگاهرا جستجو کنند و این اپ در این زمینه به شما کمک می کند. این اپ بک رابط کاربری تمیز و تعداد زیادی وِیژگی دارد و یک ابزار ضروری برای تمام کابران روت است.
مرحله 10 - 1 Titanium Backup

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

ما کاملا اگاه هستیم که گداشتن Titanium Backup در جایگاه اول این لیست کاری ضدحال است و ما برای این کار عذرخواهی می کنیم. به سادگی نمی توان این را بهترین اپ برای کاربران روت دانست. برای آن کاربران روتی که تازه واردند، Titanium backup اپی ضروری برای رویارویی با اپلیکیشن هایتان است. 

خب اینجا دو تا از وظایف بزرگ این اپ که قادر به انجام می باشد، گفته می شود. شما می توانید برنامه ها را مسدود کنید، از اجرای آنها جلوگیری کنید و از برنامه ها پشتیبان بگیرید که از هرکسی بپرسید می گوید مهم است. این اپ بعد 3 دوجین ویژگی به شما پیشنهاد می کند، مانند همگام سازی پشتیبان با ذخیره سازی ابری، پاک کردن اپ های سیستمی-مواظب باشید آنهایی که ضروری هستند را پاک نکنید- و پشتیبانی از چند کاربر.
مرحله 11 - تابلوی بهترین اپ های روت

10 اپ برتر برای گوشی های روت شده

خب اگر کاربر روت هستید پیشنهاد می کنم این اپ ها را حتما دانلود کنید چرا که بسیار ضروری هستند. البته تمام قابلیت های دستگاه روت شده این اپ ها نیستند و ویژگی های عالی دیگری نیز هستند که در اینجا نمی گنجد. در آخر این هم تابلوی برترین اپ های روت ما، اگر شما اپ دیگری را می شناسید که از آن خوشتان آمده می توانید ر قسمت نظرات بیان کنید.نظرات (0)درباره کاردستی
توسط : سینا حسن زاده
0

  • تاریخ ارسال1393/05/08
  • بازدید3185
  • پسند ها1

درباره من: عاشق وبلاگ نویسی و فوتبال هستم؛ بارسلونا تیم مورد علاقه من است. چند روزی بیشتر نیست که کار فریلنسری (آزادکاری) رو شروع کردم البته در کنار وبلاگ نویسی! فکر نکنم توی نویسندگی چیزی کم داشته باشم البته از خودم تعریف نمی کنم و امیدوارم از نوشته های من حقیر لذت ببرید.خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت