ورود | ثبت نام


دستبند پیپ پاک کن LED


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

دستبند پیپ پاک کن LED
دستبند پیپ پاک کن LED

با استفاده از مواد روزمره و LED ها جواهر بسازید! این دستبند LED فقط یکی از ده ها خلاقیت ما از LED Build Night ما است. 

این پروژه از Make Magazine LED Binder Clip Bling الهام گرفته است.
مرحله 1 - مواد

دستبند پیپ پاک کن LED

پیپ پاک کن

گیره روسری متوسط
فوم
باتری سلولی سه ولت (CR 2032)
قیچی
مرحله 2 - دستبندتان را طراحی کنید

دستبند پیپ پاک کن LED

این پخش خلاقیت است! من تصمیم گرفتم این مرحله را ساده پیش ببرم و یک گل با استفاده از فوم و مرکز آن با استفاده از LED ساختم. اما شما همچنین می توانید از کاغذ، موکت یا مواد دیگر برای ساخت آن استفاده کنید. وقتی طراحی تان را تمام کردید، شروع به برش آن کنید!
مرحله 3 - LED را اضافه کرده و مدار را تکمیل کنید!

دستبند پیپ پاک کن LED

حالا اجازه دهید کمی روشنایی اضافه کنیم! با نوک انگشت LED را به طراحی خود فشار دهید. باتری را بین آنها بگذارید تا LED روشن شود (هرچه فوم بلند تر باشد بهتر است!)

برای روشن نگه داشتن LED ما از گیره روسری استفاده می کنیم تا فوم و باتری را کنار هم نگه دارد. شما ممکن است فوم خود را کمی خم کنید. به یاد داشته باشید اگر از یک گیره روسری فلزی استفاده می کنید باید با استفاده از موادی که دارید مانند فوم یا نمد یک مربع اضافه درست کنید و سیم را عایق کنید. اگر این کار را نکنید چراغ روشن نخواهد شد.
مرحله 4 - بند دستبند را اضافه کنید و بپوشیدش!

دستبند پیپ پاک کن LED
دستبند پیپ پاک کن LED

مرحله آخر اضافه کردن بند پیپ پاک کن به دستبند است. من سادگی آن را حفظ کرده ام که شاید خسته کننده باشد. من از یک پیپ پاک کن سفید استفاده کردم اما شما می توانید از بندهای چرمی یا پیپ پاک کن های رنگارنگ برای بند دستبندتان استفاده کنید.

یک حلقه کوچک در یکی از انتهاهای بند خود با خم کردن حدود 3/4 یا 1 اینچ به طرف پایین و چرخاندن آن درست کنید.
اگر شما از قبل حاضر نبودید، پایه های گیره را به پشت خم کنید. پیپ پاک کن های خود را از طریق یکی از پایه های گیره بلغزانید، از انتهایی که حلقه نشده و اطراف پشت آنرا حلقه کنید. بعد بچرخانید. بقیه پیپ پاک کن را از طریق پایه دیگر گیره بلغزانید. به اندازه 2 اینچ بین پایه ها فاصله بگذارید. پیپ پاک کن را از پشت حلقه کنید.
برای پوشیدن دستبند باقیمانده پیپ پاک کن را از طریق انتهاها بلغزانید و روی آن بگذارید تا درست برروی دستتان بماند و نیافتد.
حالا شما یک دستبند زیبا دارید! از آن لذت ببرید!


نظرات (2)درباره کاردستی
توسط : سینا حسن زاده
0

  • تاریخ ارسال1393/06/24
  • بازدید2326
  • پسند ها2

درباره من: عاشق وبلاگ نویسی و فوتبال هستم؛ بارسلونا تیم مورد علاقه من است. چند روزی بیشتر نیست که کار فریلنسری (آزادکاری) رو شروع کردم البته در کنار وبلاگ نویسی! فکر نکنم توی نویسندگی چیزی کم داشته باشم البته از خودم تعریف نمی کنم و امیدوارم از نوشته های من حقیر لذت ببرید.خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت