ورود | ثبت نام


گل رز کاغذی


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

گل رز کاغذی

درست کردن گل با کاغذ، ممکنه کار سختی به نظر برسه، اما تو این کاردستی، یه راه آسون برای این کار رو - به صورت مرحله به مرحله - بهتون آموزش میدم. هم می تونید یه دونه از این گل ها درست کنید و اون رو تو یه گلدون ساده بذارید و وسط میز قرار بدید و هم اینکه یه دسته گل درست کنید؛ انتخاب با خودتونه!
مرحله 1 -

گل رز کاغذی

روی یه تیکه کاغذ رنگی ( یا مقوای رنگی نازک ) 6×6 اینچ، یه مارپیچ بکشید. اگه می خواین دسته گل درست کنید، بهتره که از مربع هایی با اندازه های مختلف استفاده کنید، یا اینکه الگوی مارپیچی رو روی یه کاغذ با رنگ های مختلف رسم کنید!
مرحله 2 -

گل رز کاغذی

حالا مارپیچی که رسم کردید رو برش بزنید. در مورد سایز حلقه ها نگران نباشید؛ اتفاقاً اگه حلقه های مارپیچ تون منظم نباشه، گل تون جالب تر میشه!
مرحله 3 -

گل رز کاغذی

از بیرون مارپیچ، شروع به رول کردن کنید تا به مرکز مارپیچ برسید. وقتی مارپیچ رول شده رو شل کنید یه کم باز تر میشه و گل تون بزرگ تر میشه؛ بعد یه قطره چسب بهش بزنید که تو همون حالت بمونه. حالا می تونید برای گل تون یه ساقه هم درست کنید یا اینکه یه چیز ساقه مانند پیدا کنید و بعد یه حفره ی کوچیک پایین گل تون درست کنید و ساقه رو با چسب به این قسمت گل وصل کنید.


منبع


نظرات (2)


خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت