ورود | ثبت نام


8 اپ برتر پشتیبان گیری اندروید


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

8 اپ برتر پشتیبان گیری اندروید

بسیاری از کاربران سخت کوش در بکاپ گیری از کامپیوتر رومیزی خود کم کاری نمی کنند، اما آیا این حرف را در مورد تلفن های همراهشان نیز می توان گفت؟ شما می توانید بکاپ یری از تلفن اندرویدیتان را کاری طاقت فرسا و غیر ضروری بدانید اما زمانی اهمیت این کار را درک می کنید که فاجعه ای رخ دهد. دستگاه شما به سرقت می رود، یک رام بد نصب می کنید و یا تلفن را در دست انداز رها می کنید موقعی است که ناگهان باید گوشیتان را تعمیر کنید. در حالی که گوگل به طور اتوماتیک از مخاطبان، جی میل و تقویم هایتان پشتیبان می گیرد، شما همچنین می توانید کارهای زیادی برای حفظ اپ هایتان انجام دهید که به خوبی تنظیمات و دیتای آنها باقی بماند. در اینجا بهترین برنامه های بکاپ گیری از گوشی شما را برای حفظ اطلاعاتتان معرفی می کنیم.
مرحله 1 - Helium App Sync and Backup (Free / $4.99)

8 اپ برتر پشتیبان گیری اندروید

اپ بسیار عالی Helium App Sync and Backup با ورود شرکت Clockworkmod به فضای پشتیبان گیری اپ موبایل همراه شد.  مانند بهترین اپ های پشتیبان گیری، Helium به شما اجازه می دهد تا از اپ ها، اطلاعات، مخاطبان، پیامک ها و گزارشات تماس پشتیان بگیرید، اما برخلاف بسیاری از اپ های پشتیبان گیری، Helium می تواند همه این کارها را بدون استفاده از دسترسی روت انجام دهد. گوشی های روت نشده باید یک اپ اضافی را بر روی ویندوز خود نصب کرده تا بتوانند از این خدمات اپ موبایل استفاده کنند ولی گوشی های روت شده فقط کافی است اپ موبایل را داشته باشند و اجرایش کنند. نسخه پولی این برنامه به شما این امکانات را می دهد آپلود بکاپ ها بر روی ابر، برنامه ریزی پشتیبان گیری و خالی از تبلیغات.
مرحله 2 - Ultimate Backup (Free / $2.99)

8 اپ برتر پشتیبان گیری اندروید

Ultimate Backup یک اپ مدیر چند منظوره برای پشتیبان گیری از اپ ها و اطلاعاتتان در اختیار شما می گذارد. ویژگی های Ultimate Backup عبارتند از پشتیبان گیری محلی و ابری (با استفاده از داده های برنامه و تنظیماتی که نیاز به روت دارند) بر روی هارد، Box، Dropbox  آنیستالر و تسک کیلر خود ساخته، پاک کننده کشو غیره. علاوه بر اپ ها شما همچنین می توانید از تماس ها، بوکمارک ها، جزئیات وای فای و غیره پشتیبان بگیرید. Ultimate Backup مجموعه ای از ابزارهای کاربردی را به طور رایگان در اختیارتان قرار می دهد و حتی اگر دستگاهتان روت نشده باشد، با نسخه پولی این برنامه برنامه ریزی تسک ها، بازگردانی پشتیبان ها از روی ابر و ویژگی های پیشرفته دیگر اضافه خواهد شد.
مرحله 3 - Titanium Backup (Free / $6.58)

8 اپ برتر پشتیبان گیری اندروید

دستگاهاتن روت شده است یا به روت کردن آن می اندیشید؟ Titanium Backup مانند یک اسب بارکش قابل اعتماد برای پشتیبان گیری اندروید است، نسخه رایگان این برنامه به شما اجازه می دهد تا از اپ ها و اطلاعات اپ ها مانند مخاطبان، گزارشات پیامک ها و غیره در حافظه داخلی دستگاه پشتیبان بگیرید و بازگردانی کنید، به همراه انجام خودکار بعضی وظایف معمول. نسخه پولی این برنامه تعدادی ویژگی بسیار قدرتمند مانند پشتیبان گیری و بازگردانی ابری را اضافه می کند. شما همچنین می توانید برنامه ریزی بکاپ گیری، انتخاب آیتم های بکاپ گرفته شده و انتقال آنها به کارت حافظه را خودکار کنید.
مرحله 4 - My Backup Pro ($3.99)

8 اپ برتر پشتیبان گیری اندروید

My Backup Pro یک اپ قابل اعتماد برای پشتیبان گیری اپ ها و ابزار مدیریت دستگاه اندرویدی است. My Backup کارکردهای یک اپ پشتیبان گیری، برنامه ریزی پشتیبان گیری خودکار، پشتیبان های ابری و غیره را در اختیارتان قرار خواهد داد. با اینکه My Backup بر روی دستگاه دهای روت نشده بسیار خوب کار می کند اما پتانسیل واقعی آن موقعی آزاد می شود که آن را روی یک دستگاه روت شده اجرا کنید، با این کار این اپ نه تنها از اپ ها بلکه از داده ها و تنظیمات اپ ها مانند بازی های ذخیره شده، لینک های بازارها و غیره نیز پشتیبان تهیه می کند. نسخه رایگان 30 روزه این اپ به شما اجازه می دهد تا آن را آزمایش کرده و بعد بخرید.
مرحله 5 - Super Backup (Free / $1.99)

8 اپ برتر پشتیبان گیری اندروید

Super Backup یک ابزار رایگان و سریع پشتیبان گیری برای گوشی اندرویدی شما است که می تواند از اطلاعات گوشی شما پشتیبان بگیرد و بازگردانی کند و همچنین تنظیمات و اپلیکیشن ها (با استفاده از روت) و به طور خودکار بکاپ بگیرد با استفاده از برنامه ریزی. پشتیبان ها می توانند در کارت حافظه، حافظه داخلی، پی سی یا جیمیل ذخیره شوند. هیچ گزینه ای برای انتقال به ابر برای ذخیره سازی در جیمیل وجود ندارد، بنابراین شما نیزا خواهید داشت به طور دستی پشتیبان هایتان را به ابر، کارت حافظه و پی سی انتقال دهید. همه این عملکرد ها رایگان است و شما با خرید نسخه پولی برنامه تبلیغات آن را می توانید حذف نمایید.
مرحله 6 - Mobile Backup & Restore (Free / $1.99 mo)

8 اپ برتر پشتیبان گیری اندروید

رقیب جدیدی که به میدان اپ های پشتیبان گیری اندروید وارد شده Avast Mobile Backup & Restore  است. نسخه رایگان برنامه از پیامک ها، مخاطبان و گزارشات تماس پشتیبان می گیرد در حالی که بکاپ گیری از موزیک ها، ویدیو ها، عکس ها و اپ ها تنها با خرید اشتراک ماهیانه آن میسر می شود. Avast Mobile Backup & Restore واقعا یک اپ برجسته بین بقیه اپ هاست با برنامه ریزی بکاپ ها و ویژگی های پشتیبان گیری خودکار، که بسیار کابردی پشتیبان ها را دسته بندی شده در هارد یا سرورهای آواست ذخیره می کند. کابران نسخه پول دارای دستگاه های روت شده همچنین می توانند اطلاعات اپ ها را نیز ذخیره کنند. در حالی که بعضی از آپشن ها فنی هستند اما آواست بکاپ آسان ترین راه استفاده را عرضه کرده است.
مرحله 7 - SMS Backup + (Free)

8 اپ برتر پشتیبان گیری اندروید

اگر شما زیاد دنبال پشتیبان گیری از اپ هایتان نیستید و بیشتر بر روی پشتیبان گیری از گزارشات تماس هایتان و پیامک ها تمرکز کرده اید، SMS Backup +  را امتحان کنید. این اپ به طور اتوماتیک پیامک ها، پیامک های چند رسانه ای و گزارشات تماس هایتان را با جیمیل همگام سازی می کند. تنظیمات پشتیبان گیری اتوماتیک به شما اجازه پیکر بندی اینکه کی و هر چند وقت یکبار از پیامک هایتان بکاپ بگیرد را می دهد. پیامک ها بعدا می توانند براساس برچسب گذاری شدنشان بازگردانی شوند. در حالی که SMS Backup + یک اپ جامع برای پشتیبان گیری با گزینه های بیشتر نیست (حتی برخی مسائلی درباره این اپ برروی کیت کت را گزارش داده اند) اما یک راه ساده برای گرفتن یک کپی از گزارشات تماس هایتان و پیامک هایتان است. 
مرحله 8 - ROM Manager (Free / $5.99)

8 اپ برتر پشتیبان گیری اندروید

در حالی که در درجه اول برای پشتیبان گیری ساخته نشده است، اما Rom Manager یک ابزار قدرتمند سیستمی است که می تواند از کل گوشی اندرویدیتان پشتیبان بگیرد. علاوه بر ایجاد پشتیبان، می توانید محتوای آنها را ببینید و رام هایتان را بازگردانی کنید. در حالی که مهارت این اپ به پشتیبان گیری محلی و ابری اختصاص نیافته است اما ویژگی های بسیار عالی این اپ برای مدیریت رام های سفارشی بسیار عالی است. شما همچنین می توانید از این اپ برای ترمیم گوشی تان استفاده کنید اگر تبدیل به آجر نرم شده است.


نظرات (0)درباره کاردستی
توسط : سینا حسن زاده
0

  • تاریخ ارسال1393/06/18
  • بازدید1636
  • پسند ها1

درباره من: عاشق وبلاگ نویسی و فوتبال هستم؛ بارسلونا تیم مورد علاقه من است. چند روزی بیشتر نیست که کار فریلنسری (آزادکاری) رو شروع کردم البته در کنار وبلاگ نویسی! فکر نکنم توی نویسندگی چیزی کم داشته باشم البته از خودم تعریف نمی کنم و امیدوارم از نوشته های من حقیر لذت ببرید.خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت