ورود | ثبت نام


اسموتی با ترکیبات مرموز


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

اسموتی با ترکیبات مرموز

اگه به شما بگم که ترکیبات مرموز این اسموتی های میوه ای سرشار از سلامتی چیست، ممکنه گریه کنید، جیغ بزنید یا بدتر از همه، ممکنه هرگز دوباره به اینجا برنگردید. بنابراین، راز این ترکیب.... پنیر خامه ای است. شوخی کردم! اما به یاد بیاریدکه چگونه پنیرهای خامه ای در دستورهای غذایی دیگه ترسناکه؟

این راز پنیر خامه ای نیست، بذر کتان نیست، زردچوبه هم نیست. چیزی است که هرگز فکرش را هم نمی کنید که اون رو داخل مخلوط کن بریزید. هیچ چیزی نیست مگر...... پنیر پنبه ای. جدی میگم.

این یک معامله است: حرف به تنهایی کشکه. پنیر پنبه ای به دلایل زیر استفاده شده:

1.       سرشار از پروتئینه.

2.       وقتی که با مواد و ترکیبات درست مکمل شود،طمع و مزه طبیعی به خودش می­گیره.

                        3.       یک اسموتی خامه ای می سازه، بدون اینکه به ماست یا شیر اضافی نیاز باشه.

تمام تصورات قبلی خود را در مورد پنیر پنبه ای دور بریزید و این دستور را درست کنید. می تونید حتی از میان گزینه های زیر، اسموتی مورد علاقه خود را درست کنید: ترکیب بلوبری و توت، هلو-انبه یا اسموتی سبز.

مرحله 1 - مرحله اول

اسموتی با ترکیبات مرموز

مواد لازم برای 2-3 نفر، مدت زمان 5 دقیقه:

اسموتی ترکیبات توت:

4/1 فنجان آب،  1 فنجان تمشک، 1 فنجان توت فرنگی، 2/1 فنجان بلوبری، 2/1 فنجان پنیر پنبه ای،  1 مشت حبه یخ، 2 قاشق غذاخوری عسل یا آبمیوه شیرین.

اسموتی سبز:

4/1 فنجان آب، 1 فنجان برگ کاهو (یا کلم پیچ)، 1 فنجان برگ اسفناج، 1 فنجان آناناس خورد شده، 2/1 یک عدد موز، 2/1 فنجان پنیر پنبه ای، 1 مشت یخ حبه ای، 2 قاشق غذاخوری عسل یا آبمیوه شیرین.

اسموتی انبه-هلو:

4/1 فنجان آب، 2 فنجان انبه خورد شده، 1 فنجان هلو خورد شده، 2/1 فنجان پنیر پنبه ای، یک مشت یخ حبه ای، 2 قاشق غذاخوری عسل یا آبمیوه شیرین.
طرز تهیه:

برای هر دستور، تمام مواد تهیه شده را به ترتیبی که در لیست ذکر شده، داخل مخلوط کن بریزید. تا زمانی که خوب نرم شده و قابل ریختن در لیوان باشد، بهم بزنید. بچشید و مقدار شیرینی آن را با اضافه کردن عسل یا آبمیوه به میزان دلخواه تنظیم کنید.

نکته:

با اضافه کردن یخ های متوسط به اسموتی شروع کنید و میزان لازم برای آن را به طور دلخواه تنظیم کنید. یخ بیشتر باعث می شود تا اسموتی خنک تر و تگری تر شود.  این دستور تنها راهنمایی برای تناسبات بود، بنابراین در انتخاب میوه ها و سبزیجات دلخواهتان برای اسموتی های متفاوت کاملا آزادید. من ترجیح میدم از آب به عنوان مایع اسموتی هام استفاده کنم، چرا که ترکیب را بدون اضافه کردن شکر اضافی رقیق تر می کنه. 


منبع


نظرات (1)


خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت