ورود | ثبت نام


یک درمان خانگی ساده برای عفونت و درد گوش


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

یک درمان خانگی ساده برای عفونت و درد گوش

عفونت گوش در فصول سرد و همراه با سرماخوردگی و آنفولانزا شایع هست. توی این کاردستی یه راه حل سریع رو بهتون آموزش میدم که به کاهش درد و ناراحتی عفونت گوش کمک می کنه و بهترین تسکین دهنده ی طبیعی برای عفونت گوش و گوش درد هست. پس با ادامه ی این کاردستی همراه باشید.


چیزهایی که نیاز دارید :

 

- جوراب سفید

- 1 – 1.5 فنجان نمک دریایی درشت

- ماهیتابه ی تمیزمراحل کار :


1.  ماهیتابه رو روی اجاق گاز و روی حرارت متوسط قرار بدید.

2.  نمک دریایی رو داخل جوراب بریزید و انتهای جوراب رو گره بزنید تا نمک ها بیرون نریزن.

3. بعد جوراب پر شده رو داخل ماهیتابه قرار بدید تا گرم بشه. مراقب باشید که بیش از حد گرم نشه چون در غیر اینصورت شما – یا هر شخص دیگه ای که می خواین درمانش کنید – رو می سوزونه! بهتره بیشتر از 5 – 6 دقیقه جوراب رو داخل ماهیتابه نذارید.

4. بعد جوراب رو روی گوش تون قرار بدید. بعد از چند دقیقه حس می کنید که چقدر گوش تون بهتر شده. مواد معدنی نمک، گرما رو حفظ می کنه و فشار داخل گوش رو آزاد می کنه. خلاصه بگم که درمان نمک و جوراب برای درد گوش تون معجزه می کنه!


نظرات (0)


خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت