ورود | ثبت نام


تقویم کیبردی!


نمایش به صورت مرحله مرحله دریافت کد کاردستی
اضافه به مجموعه ها گزارش خطا

تقویم کیبردی!
تقویم کیبردی!

این کاردستی یک تقویم عادی هست که بوسیله دکمه های کیبرد های قدیمی ساخته می شه!
مرحله 1 - جدا کردن

کلیدهای کیبرد قدیمی تون رو از کیبرد جدا کنید.
مرحله 2 - پاک کردن نوشته های روی کلیدها

تقویم کیبردی!
تقویم کیبردی!

در این مرحله باید نشان ها، نوشته ها و اعداد روی کلیدهای کیبردتون رو پاک کنید. بهترین کار استفاده از نوک پهن تر قیچی هست. در استفاده از ابزار دقت کنید و مثلا از کاتر یا تیغ استفاده نکنید.
مرحله 3 - چسباندن اعداد

تقویم کیبردی!

از برچسب های اعداد که در لوازم التحریر ها قابل خرید هست، استفاده کنید و بر روی کلیدها از اعداد یک تا سی و یک رو بچسبونید.
مرحله 4 - چسباندن کلید ها به مقوا

تقویم کیبردی!
تقویم کیبردی!

به پشت کلید ها چسب بزنید و اون هارو روی نوار های مقوایی بچسبونید.
روز های هفتم، چهاردهم، بیست و یکم و بیست و هشتم رو جلوی همدیگه بچسبونید. و روز های قبلشون رو، قبل از این روز ها بچسبونید. در آخر کار شما 4 نوار خواهید داشت که از روز های یکم تا بیست و هشتم بر روی اون چسبیده شده. روز های 29و30 و 31 رو روی مقواهای مربع شکل کوچک اندازه خود کلید بچسبونید تا بعدا به سطحی که همه کلید ها باید روی اون قرار بگیرن، چسبونده بشه!
مرحله 5 - اضافه کردن آهن ربا

تقویم کیبردی!
تقویم کیبردی!

به آهن ربا های مستطیلی شکل تون کمی چسب بزنید و کلید های کیبر رو که به نوار های مقوایی چسبونیدیم، رو روی  آهن ربا بچسبونید!
مرحله 6 - مرحله آخر

تقویم کیبردی!
تقویم کیبردی!

حالا می تونید این تقویم آهن ربایی رو به یک سطح آهنی بچسبونید.. سطحی مثل یخچال می تونی جای خوبی برای این تقویم های ساده و ارزون باشه!

اما یک پیشنهاد ؛ شما می تونید نام هر ماه، و یا نام هر روز رو در بالای هر نوار بنویسید. مثلا کلمه "جمعه" رو می تونید با کلید ها درست کنید و بالای نواری بچسبونید که روز های جمعه هستن، یعنی 7، 14 و ..!


نظرات (0)


خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت