ورود | ثبت نام


قوانین


استفاده از امکانات سایت کاردستی و همچنین کلیه لینک های این سایت در فضای مجازی تحت شرایط و قوانین زیر صورت می گیرد و استفاده کاربران از خدمات ارائه شده در سایت کاردستی به معنای پذیرش مفاد آن خواهد بود.

لازم به ذکر است این قوانین توسط مدیریت سایت به روز شده و ممکن است دچار تغییرات شود. شرایط و قوانین اصلاح شده از زمان درج در سایت (مندرج در انتهای این متن)معتبر می باشد.

در صورت وجود هر گونه سؤال در مورد شرایط و نحوه استقاده از خدمات سایت ابتدا مندرجات این صفحه را مطالعه نمایید.

 

تعاریف :

کاربر : هر شخصی اعم از افراد خصوصی و اشخاص حقوقی که در سایت شناسه کاربری ایجاد نموده و اعتبار آن را تایید نمایند.

کاردستی : هر اثری که کاربر با استفاده امکانات موجود در سایت در دو نوع دست ساخته ها و آموزش های گام به گام و به سه روش آموزش تک مرحله ای، آموزش قدم به قدم و آموزش ویدئویی ایجاد نموده و منتشر می کند.

حساب کاربری: به مجموعه اطلاعات فردی، مالی و کاردستی های کاربران سایت اطلاق می شود.

مسدود کردن حساب کاربری: به معنای غیرفعال نمودن حساب کاربری افراد بوده که به علت عدم رعایت تمام یا بخشی از قوانین سایت اعمال می شود و می تواند موقت یا دائم باشد.


چه کسانی می توانند از سایت کاردستی استفاده کنند ؟

حداقل سن قابل قبول برای استفاده از تمام یا بخشی از خدمات این سایت 13 سال تمام می باشد. چنانچه سن شما کمتر از 13 سال می باشد، می بایست والدین، قیم قانونی و یا مؤسسه ای حقوقی، بر فعالیت شما نظارت نموده و قوانین سایت را پذیرفته باشند. در صورت عدم احراز این شرط، امکان ادامه دسترسی شما به اطلاعات و خدمات سایت مقدور نبود و مسدود خواهد شد.

 

شرایط عمومی :

 1. محتویات این وبگاه بر اساس " آنچه هست " و " آنچه موجود است " ارائه می شود. سایت کاردستی عدم بروز اشکال و قطعی در صفحات اینترنتی این وبگاه را ضمانت نمی کند.
 2. سایت کاردستی از سیستم پشتیبانی برخوردار است ولی هیچگونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و مثل آن به علت حجم بالای تماسها نخواهد داشت. این سرویس بصورت اضافی برای کمک به اعضاء ارائه می گردد.
 3. سایت کاردستی به عنوان یک وبگاه ایرانی از قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.
 4. کاربران سایت آگاهی دارند که سایت کاردستی می تواند قوانین سایت را شامل شرایط عضویت، شرایط درج کاردستی، شرایط استفاده و شرایط کاربری ، در هر زمان و به هر صورت تغییر دهد اما نمی تواند با وضع قانون جدید در حساب های مالی قدیمی کاربران تغییر ایجاد کند.
 5. سایت کاردستی در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض در اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد ، می تواند حساب کاربری کاربران را بدون اطلاع مسدود نماید.
 6. سایت کاردستی این حق را برای خود محفوظ می دارد که حساب های کاربری غیر فعال (حسابی که بیش از 365 روز وارد آن نشده باشند) به طور موقت یا دائم مسدود نماید.

محتوا و اطلاعات کاربران:

 • شما با ثبت، آپلود، ارائه، اشتراک، انتشار و تأیید امکان دسترسی سایر کابران به مطالب خود، مسئول محتوای آن می باشید. همچنین آگاه هستید که محتوای شما در فضای مجازی به صورت عمومی نمایش داده می شود. شما می پذیرید در صورتی که در انتشار مطالب خود از منبع یا منابع دیگری (نظیر سایر سایت ها، شرکت ها، سازمان ها، مؤسسات، افراد حقیقی و حقوقی و ...) استفاده نمودید، حق امتیاز، لایسنس، اجازه کتبی و یا سایر مجوزهای مورد نظر را دارا هستید و در صورت عدم رعایت، مجاز به انتشار و اشتراک محتوای فوق نیوده و شخصاً مسئول آن خواهید بود.
 •  پس از ثبت آثار کاربران، کلیه حقوق آن به سایت کاردستی منتقل شده و سایت کاردستی نسبت به انتشار، ویرایش و حذف اختیار تام دارد.

 

شرایط و قوانین درج آثار :

هرگونه ارسال، انتشار، آپلود، نمایش، استفاده، اشتراک و پخش مطالبی که دارای شرایط زیر باشند، از سایت حذف شده و در صورت تکرار منجر به مسدود شدن حساب کاربری افراد به صورت موقت یا دائم خواهد شد :

 • تهدید آمیز و یا دارای خشونت بالا
 • مغایرت داشتن با شئونات اسلامی، اخلاقی و عرف جامعه
 • هر گونه محتوای تأیید نشده و خطرناک (که بدون توضیح در خصوص ملاحظات ساخت و نحوه کاربرد درج می شوند) مانند کار با مواد شمیایی و آتشزا
 • هر گونه پیشنهاد و یا محتوای تبلیغاتی تأیید نشده، نا متعارف و غیر قانونی
 • سوء استفاده از نام شرکت ها، مؤسسات، برندها و افراد حقیقی و حقوقی در عنوان آثار
 • کمک به فعالیت ها و مشاغل غیرمجاز مانند شرط بندی و فعالیت های مشابه
 • هر گونه آموزش و یا کمک به گسترش فعالیت های مجرمانه
 • عدم رعایت قانون کپی رایت و یا سایر قوانین جاری کشور

خط مشی «سازنده بودن» و «مثبت بودن»

دست اندر کاران سایت کاردستی و کلیه کاربران آن به حقوق متقابل سایرین احترام گذاشته و بر خود لازم می دانند با رویکرد مثبت و سازنده آثار و مطالب یکدیگر را نقد کنند. نظرات و مواردی که دارای شرایط زیر باشند بدون اخطار از سایت حذف خواهند شد :

 • مطالب تهدید آمیز
 • مغایرت داشتن با شئونات اسلامی، اخلاقی و عرف جامعه
 • اهانت آمیز بودن نسبت به کاربران، شهروندان، افراد و سایر شخصیت های حقیقی، حقوقی و سیاسی
 • اهانت آمیز بودن نسبت به اقوام و اقلیت های مذهبی
 • استفاده غیر مجاز از نام شرکت ها، مؤسسات، برندها و افراد حقیقی و حقوقی برای نام کاربری
 • مطالبی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم منجر به تنش و ایجاد التهاب در جامعه شود

 

امنیت و حریم خصوصی :

لطفاً توجه داشته باشید که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق اینترنت همیشه با خطر مواجه بوده و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل  نمی باشد. سایت کاردستی تلاش می کند تا دسترسی غیر مجاز به اطلاعات ، استفاده غیر صحیح و نا صحیح بودن اطلاعات مندرج را به حداقل ممکن برساند و از آن جلوگیری کند اما هیچ گونه تعهدی در رابطه با جبران خسارات احتمالی وارده نمی نماید.

برای پاسخگویی به سوالات، درخواستها و مدیریت برخی برنامه ها ممکن است به اطلاعات شخصی شما شامل نام، نشانی، ایمیل و شماره تلفن نیاز باشد. ما از این اطلاعات برای پاسخگویی به نیاز شما، یا تماس با شما از طریق ایمیل، پست و یا تلفن برای اطلاع رسانی در مورد محصولات، خدمات یا برنامه های خاص خود استفاده می کنیم. اگر شما درخواست خدماتی کنید، ممکن است ما برای اطلاعات بیشتر با شما تماس بگیریم. به هر حال، با توجه به شرایط قانونی، ما  این اطلاعات را به هیچ شخص ثالثی بدون اجازه شما منتقل نخواهیم کرد. به علاوه در اینجا شما به سایت کاردستی اجازه می دهید که اطلاعات ارائه شده توسط شما را بین همکاران خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد. علاوه بر اطلاعاتی که شما به ما ارائه می کنید، این وبگاه ممکن است از نوعی فناوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی شما، سیستم عامل رایانه شما، نوع مرور گر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به وبگاه، استفاده کند.


این توافقنامه هیچ مسئولیتی به غیر از آن چه در اینجا مطرح شده است به عهده سایت کاردستی نمی گذارد.

شما می توانید در صورت مشاهده موارد تخلف (که در این توافق نامه ذکر شد) در سایت، از طریق لینک های "گزارش خطا" به مدیریت سایت اطلاع دهید.


تاریخ انتشار : 14 آذر 1392


خانه و خانواده
فنی و تکنولوژی
الکترونیک و رایانه
غذا و آشپزی
هنر
بازی و سرگرمی
کل کاردستی ها
1032
انسان در طول تاریخ خود همواره به مدد ابزارهای ساخت دست خود به حیات خویش ادامه داده است . پس از ماشینی شدن زندگی انسان و ظهور تکنولوژی های مدرن، نه تنها کارهای دستی از بین نرفته اند بلکه هم تراز هنر دارای ارزشی بیشتر گشته اند. در این میان سایت کاردستی در تلاش است تا بتواند بستری باشد برای عرضه و گسترش این آثار دستی.

درباره کاردستی       تبلیغات       ارتباط با ما       همکاری با ما       اخبار       قوانین و مقرارت